• +(371)
  • 67548283
    25156768

Viss pakalpojumu spektrs – mūsu klīnikā jūs varat saņemt visu stomatoloģisko procedūru kompleksu, sākot ar diagnostiku un beidzot ar zobu protezēšanu. Jums nav jāmeklē atsevišķi kabineti vai ārsti – viss veselam smaidam nepieciešamais atrodams “VitaSmile”.

Makismāla informācija – pie mums jūs vienmēr zināt, kādas diagnostikas vai ārstnieciskās procedūras jums nepieciešamas un kāpēc tās ir jāveic. Ārsti izskaidros jebkurus medicīnas terminus un izsmeļoši paskaidros tās vai citas manipulācijas principu un sagaidāmo efektu.

Holistiskā pieeja – konkrētā zoba saslimšanu mēs apskatām saistībā ar zobu rindu un pat organismu. Visas stomatoloģiskās problēmas analizējam tā, kā tās ietekmē citus orgānus un sistēmas, un ārstēšanas programma tiek veidota, balstoties uz pieeju visam organismam kopumā.

Plašas iespējas – pateicoties klīnikas lieliskajam aprīkojumam un ievērojamai ārstu pieredzei, jums ir iespēja izvēlēties ārstēšanas metodi. Jūs vienmēr saņemsiet argumentētu informāciju par dažādām diagnostikas un terapijas pieejām. Tās ļauj jums rēķināties ar savām finansēm un izvēlēties pēc iespējas pieņemamāku ārstēšanās metodi.

Aktuālas metodes – stomatoloģija nestāv uz vietas, un mūsu ārsti cītīgi seko līdzi jaunākajām tendencēm zobu slimību diagnostikā un ārstēšanā. Ja jaunā metode pasaules mērogā parāda labus rezultātus, tā noteikti tiek izmantota mūsu klīnikā.

Visai ģimenei – priecājamies redzēt ne tikai jūs, bet arī visu jūsu ģimeni! Mums ir pieredzējuši speciālisti gan darbā ar bērniem, gan ar vecākiem cilvēkiem, viņi labi pārzina dažādu vecumu problēmas un prot tās profesionāli risināt.

Bezmaksas apskate – apmeklējot mūsu klīniku tikai vienu reizi, nāciet pie mums ik pēc pusgada uz bezmaksas profilaktisko apskati! Tas palīdzēs jums uzturēt zobus ideālā kārtībā.

Strādājam, lai varētu mums uzticēties -  mums svarīga ir jūsu uzticība, tāpēc mēs vienmēr attaisnojam cerības.

Cienām jūsu laiku – tāpēc vienmēr atgādināsim jums par gaidāmo vizīti klīnikā. Mūsu grafiks sastādīts tā, lai katrs pacients saņemtu visu nepieciešamo zobārstniecības palīdzību plānotajā laikā.

Atpakaļ