• +(371)
  • 67548283
    25156768

Pirmais jautājums: Zobu implanti – tas ir dārgi?

Daži cilvēki uzskata, ka viņi noteikti nevar atļauties ielikt zobu implantu un šī procedūra ir pieejama tikai pazīstamiem māksliniekiem vai bagātiem uzņēmējiem. Patiesībā tehnoloģijas nestāv uz vietas,  un tas, kas kādreiz iespējams tiešām maksāja lielu naudu, šodien veido  saprātīgas izmaksas.

 

 

 

 

 

 

Zobu implantu uzstādīšanas izmaksas katrā gadījumā atšķiras un ir atkarīgas no šādiem parametriem:

  1. zoba implanta veids, materiāls un zīmols;
  2. zoba kroņa veids, materiāls un zīmols;
  3. implanta un kroņa uzstādīšanas pamatdarbu apjoms;
  4. papildus darba apjoms (nepieciešamība pieaudzēt kaulu u.c.).

Svarīgs moments ir tas, ka jūs zoba implanta uzstādīšanas procedūru apmaksājat pa daļām – darba gaitā.  Sākumā notiek sagatavošanās, tad implanta uzstādīšana, un tikai pēc dažiem mēnešiem uzliek pastāvīgo zobu kroni. Faktiski jūs maksājat par darbu pa daļām bez papildus procentiem un bez pārmaksāšanas.

Uzziznāt aptuvenās implantēšanas izmaksas jūs varat sadaļā “Cik maksā zobu implantēšana”. Tajā norādīta kopējā cena, bet precīzas izmaksas var nosaukt tikai ārstējošais ārsts pēc rūpīgas apskates. Mēs vienmēr cenšamies mūsu klientiem atrast vislabāko risinājumu, kas ir uzticams, izturīgs un optimāls no izmaksu viedokļa.

Otrais jautājums: Vai zobu implantu uzstādīšana ir sāpīga?

Mūsdienu medicīna piedāvā izmantot augstvērtīgus anestēzijas materiālus, kas pilnībā atbrīvo no nepatīkamām sajūtām procedūras laikā. Turklāt apmēram pusei pacientu turpmāk nav nepieciešami pretsāpju līdzekļi, un viņi labi jūtas periodā pēc procedūras.

Trešais jautājums: Cik ilgā laikā var pierast pie zobu implantiem?

Pastāv uzskats, ka  pie uzstādītajiem zobu implantiem ļoti ilgi jāpierod. Tomēr tas attiecas uz klasiskajām noņemamajām protēzēm, kuras tika lietotas pirms vairākām desmitgadēm. Kas attiecas uz mūsdienu impalntiem, tad pie tiem var pierast vidēji 1-2 dienu laikā.

Ceturtais jautājums: Vai var gadīties, ka organisms nepieņem zobu implantus?

Te nepieciešams precizējums – nevis nepieņem, bet izraisa imūnsistēmas reakciju uz svešķermeni.

Mūsdienu medicīna nespēj novērst pilnīgi visas imūnsistēmas reakcijas, bet līdz minimumam var samazināt komplikāciju risku. Titāna sakausējuma zobu implanta pieaudzēšana ir gandrīz 100 %, bet tā “atgrūšanas” risks ir mazāks par 1%. Mūsu speciālistu augstākā kvalifikācija ļauj garantēt veiksmīgu implantāciju.

Piektais jautājums: Cik droša ir ir zobu implantēšana?

Pateicoties labam aprīkojumam un pieredzējušiem speciālistiem, šī procedūra nav bīstamāka par vienkāršu plombas ielikšanu.

Zobu implantus izmanto jau vairāk kā pusgadsimtu, un pa šo laiku titāns sevi parādījis kā absolūti drošu un neimunogēnu materiālu. Tas stingri saaug kopā ar žokļa kaulu, veidojot vienotu veselumu.

Procedūras protokols ir pilnveidots gadu desmitiem, katra manipulācija ir izstrādāta līdz pilnībai.

Jebkuras iespējamās nevēlamās sekas mūsu speciālisti paredz jau krietni pirms to rašanās un tās meistarīgi novērš. Rezultātā jūs saņemat jaunu zobu bez sāpēm un bailēm.

Atpakaļ