• +(371)
  • 67548283
    25156768

Mēs uzskatām, ka klientam ir jāzina, kā tiek veiktas viņam nozīmētās procedūras.  No tā ir atkarīgs cilvēka psiholoģiskais komforts, viņa vēlme ievērot ārstnieciskos norādījumus un vispārējā labsajūta pirms manipulācijas, tās laikā un pēc tās.

Šajā sadaļā jūs uzzināsiet visu par zobu implantēšanu.

 

Pirmais solis – diagnostika

Ārsts apskata mutes dobumu un nosūta uz panorāmas rentgenu zobiem, vai uz datortomogrāfiju. Tas ir nepieciešams, lai pilnīgāk novērtētu zobu stāvokli, augšējā un apakšējā žokļa kaulus.

Pēc attēlu izvērtēšanas ārsts pastāstīs jums par ārstēšanās iespējām. Ja izvēlēsieties zobu implantēšanu, tad attēli arī palīdzēs pēc iespējas precīzāk noteikt iespējamo implantu atrašanās vietu.  

Ja paredzētā implantācijas zonā trūkst kaula audu apjoma un / vai kvalitātes, tiks nozīmēta sākotnējā kaulu pārstrukturēšanas procedūra.

 

Otrais solis – implantēšana

Procedūra ir pilnīgi nesāpīga, jo tiek veikta vietējā anestēzijā.  Zobu implantu uzstādīšanas laikā jums nebūs nepatīkamu sajūtu, turklāt vienam implantam nepieciešamas apmēram 20 – 30 minūtes. Ja to ir vairāk, tad laiks palielinās proporcionāli implantu skaitam.

 

Trešais solis – aprūpe pēc procedūras

Tas ir ļoti svarīgs solis, jo no tā, kā jūs ievērojat ārsta norādījumus, ir atkarīga zoba implanta ieaugšanas kvalitāte un ātrums.

Pēc vietējās anestēzijas iedarbības beigām jums var rasties diskomforta sajūta un sāpes, lai tās mazinātu, jums tiks izrakstītas pretsāpju zāles. Tomēr sāpes nav obligāts simptoms, un, ja operācija nav sarežģīta, sāpju nebūs.

 

Ceturtais solis – zoba ielikšana

Kad implantācijas zonā pāries iekaisuma pazīmes un pats implants būs pilnībā saaudzis ar kaulu, tajā tiks ievietots smaganu formētājs. Tam nepieciešams nesāpīgs griezums implanta augšpusē.

Pēc kāda laika, kad iegriezums sadzīst,  tiek izveidots zoba pārsegs. Pēc tā tiek izveidots mākslīgais zobs, kas tiek novietots uz implanta. Tā rezultātā jūs iegūstat līdzenu zobu rindu un skaistu smaidu. Atliek tikai rūpēties par to saskaņā ar ārsta ieteikumiem.  

 

Cik maksā zobu implantēšana?

Atpakaļ