• +(371)
  • 67548283
    25156768

Zobu zaudēšanas iemesli mēdz būt dažādi, bet rezultāts vienmēr ir viens un tas pats – zobu nobīdīšanās, tiek zaudēts skaistais smaids, un rodas nepatīkama sajūta ēšanas laikā. Tas, ka nav zoba, negatīvi ietekmē cilvēka sociālo komunikāciju, izraisa psiholoģisku diskomfortu un apgrūtina saziņas brīvību.  Zobs ir sarežģīts orgāns, bet mūsdienu zobārstniecība to var atjaunot - šim nolūkam ir izveidoti modernu tehnoloģiju  zobu implanti.

Kāpēc ir tik svarīgi apmeklēt ārstu, ja esat pazaudējis vienu vai vairākus zobus?

 

 

 

Ir tā, ka sakne notur zobu žokļa kaulā un palīdz saglabāt to veselīgu. Kad viens vai vairāki zobi izkrīt, kaula slodze samazinās, un kauls sāk atrofēties. Rezultātā blakus esošie zobi sagāžas, deformējas sakodiens un sejas forma, pārādās grūtības ēšanas laikā. Pastāv vairākas iespējas, kā aizstāt trūkstošos zobus, bet tikai zobu implanti spēj pilnībā atjaunot dabisko zobu sajūtas, funkciju un izskatu. Turklāt zobu implanti ir vienīgais veids, kā atjaunot zobus, tas faktiski saglabā veselu žokļa kaulu, stimulē tā augšanu un novērš kaulu audu zudumu.

Zobu implants – tā ir jūsu zoba jaunā sakne, kas izgatavota no titāna vai titāna – cirkonija sakausējuma. Minētie materiāli ir ļoti uzticami, un tiem piemīt bioloģiska inercija, tas ir, tie nav atrodami cilvēka imūnsistēmā un nerada iekaisumu reakcijas. Svarīgi saprast, ka zoba implants nav pats zobs, bet gan drošs tā pamats, fundaments, uz kura tiks uzlikts kronis.

Zobu implantiem ir īpašs spirālveida griezums (atbilstoši pašvītņojošo skrūvju tipam). Pateicoties tam, tie tiek stabili fiksēti, ieskrūvēti apakšējā vai augšējā žokļa kaulā. Lai kaulu audi maksimāli labi saaugtu ar implantu, tam ir poraina struktūra.

Atšķirībā no tiltu protēzēm (“tiltiem”) implantu dēļ nav nepieciešams slīpēt blakus esošos zobus.

“Tilti” tiek uzstādīti tikai uz veseliem zobiem pēc to noslīpēšanas, bet impalnti – zaudētā zoba vietā. Tādējādi tie palīdz ne tikai atjaunot zaudēto zobu, bet arī pasargāt veselos zobus.

Video salīdzinājums ar zobu tiltu. 

 

Tādējādi zobu implantu galvenās priekšrocības ir šādas:

  • kvalitatīva un maksimāli fizioloģiska zaudētā zoba atjaunošana;
  • drošs, izturīgs un bioloģiski inerts materiāls;
  • nav jāupurē blakus esošie veselie zobi;
  • vienkārša kopšana;
  • ar impalntu palīdzību var atjaunot vienu vai vairākus zobus un pat visu zobu rindu.

 

Lai kompetenti izvēlētos drošus, kvalitatīvus un izturīgus implantus, sazinieties ar mūsu speciālistiem! Katrā atsevišķā gadījumā viņi varēs izvēlēties vispiemērotāko zobu atjaunošanas variantu.

Kā atjaunot zobus, izmantojot implantus.

Atpakaļ